Jak hrát - Nekropole

 

Poté, co zaregistrujete nový účet ve hře, je nutné vytvořit postavu, se kterou se do dobrodružství v zemích Ashanu pustíte.

Vyberete si frakci, ke které chcete patřit (Azyl nebo Nekropole)

a zvolíte třídu (rytíř smrti nebo nekromant).


Zvolíte si portrét, barvu výstroje a zadejte jméno hrdinky, resp. hrdiny.


Nyní jste připraveni vyrazit na cestu.


Pokud jste si zvolili frakci Nekropole, v úvodu se ocitnete v oblasti zvané Tržní náměstí.

Dříve, než budete pokračovat ve hře, doporučujeme v nastavení hry zkontrolovat, zda máte aktivovanou "výuku" a také je vhodné - s ohledem na budoucí kooperativní bitvy - nastavit "rychlost bojových animací" na maximum. Také je nutno zmínit, že výuka není na otravu. Na otravu je, když si ji deaktivujete a pak hloupými dotazy obtěžujete v herním chatu.

Tedy znovu, ocitnete se v oblasti zvané Tržní náměstí a rovnou vstříc prvnímu nepříteli. Armáda je skromná, nicméně nepřítel není nikterak těžký, takže - se zapnutou výukou byste neměli mít problém ho porazit.

 

Během prvního boje dostanete všechny základní informace o tom, jak si v bitvě počínat, pokud jste zapnuli výuku, samozřejmě.

 

Po prvním boji se zvýší vaše úroveň, což vám umožní brát do boje více jednotek, dále se díky každému zvýšení úrovně postavy zvýší její atributy. 

 

Později ve hře vám bude průběžně, vždy po zisku sudé úrovně, umožněno naučit se různé bojové dovednosti, které přijdou vhod zvláště v boji proti silnějším soupeřům. 

 

Po bitvě projdete portálem do blízkosti 1. města v Drápech Namtaru.

V začátku putování zmíněnou lokací Nekropole narazíte na Hlavního dozorce Orika. Jde o postavu, jež vám v úvodu bude dělat užitečnou společnost při plnění prvních úkolů.

 

Když u jsme u questů, či úkolů, ty jsou dvojího typu:

Hlavní úkoly - příběhové úkoly, které vás posouvají v ději a za které dostanete zvláště cenné zkušenostní body (ZK) a také tzv. pečetě. Zde platí, že ne každý zadaný úkol lze splnit v krátké době. Objeví se úkoly, které se splní až po několikátém úspěšně zakončeném podúkolu - takže pokud například nebudete vědět, kudy kam v hlavním questu, plňte ty vedlejší (příběhové) a hra vás k těm hlavním nakonec zavede.

Vedlejší úkoly - denní, resp. týdenní úkoly, které obdržíte v provinciích, případně od NPC postav, které se nacházejí v různých oblastech Ashanu.

Pomůckou při absolvování questů může být seznam tří aktuálních (zobrazený v pravé horní oblasti obrazovky), který umožňuje aktivovat jeden z questů rozkliknutím, přičemž následně se na mapě zobrazí navigační značky s oním úkolem související (v případě, že lze lokaci úkolu jednoznačně určit). Na to vše by vás ale měla upozornit dříve již avizovaná "výuka", takže zanechejme teorie a vzhůru na dobrodružnou výpravu...

Hezkou hru!

P.S.:

1) Od úrovně 5 lze absolvovat souboje s ostatními hráči v Aréně.

2) Jakmile získáte léčivé kouzlo a rozšíříte armádu na 3 pozice (úroveň 7), můžete zkusit navštívit Zapomenutá místa - 1. odkrytí mapy je docela levné a po úspěšném zakončení tohoto speciálního questu poskočíte o cca 2 úrovně nahoru (v případě Azylu to velmi přijde vhod např. s ohledem na blížící se 1. obléhací bitvu). 

3) Jakmile Vám vyprchá síla 3 denního kombinovaného  úlomku, neváhejte utratit 999 pečetí za úvodní sadu ve speciálních nabídkách obchodu.

Velmi levně tak získáte o něco málo lepší zbraň, dále však už zajímavější velkou zásobu zlata, úlomky obelisku, ale hlavně 7 denní kombinovaný úlomek, díky němuž výrazně zrychlíte upgrade postavy a pohyb v příběhu hry.